lifestyle

Literacka Stolica 2017

Uff, cóż to były za dwa tygodnie!
Nagranie tv, konferencje, audycja w radio i śniadania prasowe.
A przede mną kolejny emocjonujący tydzień 😉

Dzisiaj chciałam opowiedzieć Wam, jak miło spędziłam ostatnią sobotę. Dobre książki, pyszna kawa, fajne miejsce i świetni ludzie – czego chcieć więcej!
Literacka Stolica – spotkanie książkowej blogosfery w Warszawie to wydarzenie, które w tym roku odbyło się w przestrzeni Big Book Cafe.
Organizatorki Literacka Stolica czyli Aleksandra z Parapet Literacki, Maja z Zaczytana do samego rana i Klaudia z Z książką do łóżka zadbały o każdy szczegół spotkania.

Prelegenci, z najwyższej półki, wprowadzili nas w świat social mediów. CzytamRecenzuje.pl, Krótka Przerwa, Bardziej lubię książki niż ludzi i Rude recenzuje – dziękuję, za wiele cennych wskazówek.

Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał prezenty książkowe, ufundowane przez partnerów Literackiej Stolicy: Dowody na Istnienie, Wielka Litera, Od Deski Do Deski – wydawnictwo Tomasza Sekielskiego, Wydawnictwa Videograf SA, Wydawnictwo Publicat, Wydawnictwo MUZA SA, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Książkowe Klimaty, Wydawnictwo Dobra Literatura, Prószyński i S-ka, Wydawnictwo SQN, Wydawnictwo Albatros, Helion, Wydawnictwo W.A.B.

Literacka Stolica to nie tylko ciekawe rozmowy o książkach i inspirujące wystąpienia ale i czas na spotkania i wspólną kawę z osobami, które podzielają naszą pasję. W sobotę miałam możliwość spotkać w jednym miejscu gros blogerów książkowych, których obserwuję na co dzień w kanałach społecznościowych: Pełnia ??, Księgarka na regale, Buk nocą, Biblioteczka ciekawych książek, Czytelniczy, Kasia i Książki, Dwie strony kultury, Books and cats lover, Książkowe wyliczanki, Smooky – subiektywnie, Kulturalny Karmnik, Reading My Love, Literackie skarby świata całego, Książki Widziane Oczami Patiopei, Booklove, The Carolina’s Book Poczytne, Blair Czyta.  Do następnego!

Share Tweet Pin It +1

Zobacz Również

Czytam o… STYLU

Dodano Maj 16, 2017

Poprzedni WpisSuper Niania! / rozmowy przy kawie 3
Następny Wpisespresso/ 38 spotkanie Szpilek po godzinach